Ostatní

Kuchyně na míru Chrudim - moderní, kvalitní a cenově dostupné kuchyně.

Navštivte naše kuchyňské studio Chrudim, rádi Vám kuchyň navrhneme, vyrobíme a odborně namontujeme.

Více na www.kuchyne-amila.cz .

 

 

      

AMILA - Váš oblíbený internetový obchod. Nakupujte vše pro dům a zahradu.

Navštivte náš obchod na www.chytry-kutil.cz .

 

Ochrana dřeva

Máte dřevo v domě, chatě, chalupě napadené červotočem, jinými škůdci, houbou či plísní ? Nebo chcete dřevo před těmito vlivy ochránit ? Potom jste na správné adrese.
Na trhu je spousta výrobků na likvidaci škůdců ve dřevě a na prevenci proti napadení. My Vám ale nabízíme výrobky, které jsou špičkou v této kategorii za ceny běžně dostupných produktů.

Nano impregnace

Princip je v nanesení nanočástic na povrch materiálu, kde se po aplikaci částice rovnoměrně navážou na ošetřovaný materiál a úplně, ale neviditelně pokryjí jeho plochu. Výsledkem je dokonalá neviditelná impregnace, která znemožňuje pevné uchycení nečistot a jejich proniknutí do hloubky struktury materiálu. Zároveň zůstávají zachovány paropropustné vlastnosti materiálu. Díky tomu je výsledná ochranná vrstva zcela odolná vůči působení vlhkosti a mrazu. Stabilitu zásadně neovlivní ani časté střídání teplot nebo působení chemických látek.

Odstraňovače nátěrů

Při natírání staršího povrchu stojíme před otázkou, zda ponechat původní nátěr, nebo jej odstranit. Pravda je však taková, že navzdory velkému úsilí chemiků v laboratořích nebyl dodnes vymyšlený nátěr, který by se 100 procentní jistotou držel na takových rizikových plochách. Pokud chcete mít  jistotu nezbývá vám nic jiného, ​​než staré vrstvy barvy odstranit, jinak se vám oloupe i nový nátěr.
Bohužel je na trhu spousta různých odstraňovačů, ale těch, které opravdu fugují je pouze několik. Dle kladných referencí našich zákazníků, ten náš je ten správný !!  

 

Nábytek a doplňky

Vyberte si z našeho sortimentu nábytku a bytových doplňků za nejlepší ceny na trhu. Jedinečný výběr a bezkonkurenční ceny - to je naše nabídka pro Vás !!

Likvidace plísní

Omítky, zdi, sádrokarton, vnitřní betonové stěny jsou ve svých pórech potenciálním domovem pro houby, řasy a plísně. Nejen dřevo, ale i stěny a zdi třeba chránit před zubem času a škůdci. Všechny tyto požadavky na přípravu a ochranu zdiva splňují naše přípravky Plísnistop. 
Pokud Vás už nebaví v pravidelných intervalech likvidovat plíseň běžně dostupným přípravkem, vyzkoušejte náš PLÍSNISTOP. Narozdíl od ostatních přípravků působí ochrana proti plísním dlouhodobě !!